Jdi na obsah Jdi na menu

Účinkování fotbalistů SK Jestřabí v ročníku 2018/2019

20. 7. 2019

SK Jestřabí hrálo v soutěžním ročníku 2018/2019 IV. třídu okresní fotbalové soutěže skupinu „B“. Soutěž byla obsazena 10 mužstvy napříč celým zlínským okresem. SK Jestřabí vstoupilo do jarní části soutěže na 1. místě tabulky této nejnižší fotbalové soutěže v ČR se ziskem 21 bodů po devíti odehraných utkáních se skóre 40:21. Na podzim zvítězili v 7 zápasech a dvakrát odešli ze hřiště poraženi. V průběhu jarní části soutěže naši borci zvítězili ve 4 zápasech, prohráli ve 3 utkáních, dvakrát remizovali, na pokutové kopy zvítězili jednou a získali tak bonusový bod a jednou také na pokutové kopy prohráli. Celkem naši borci získali v průběhu jara 15 bodů, vstřelili 26 branek a 17 obdrželi.  

Naši borci na domácím hřišti deklasovali Mysločovice B 8:1, porazili na půdě Smoliny domácí tým 4:2, doma Horní Lhotu 3:1, v Lutonině vyhráli 3:1, v základní hrací době skončil remízou zápas s Loučkou poměrem 1:1, na pokutové kopy porazili naši borci Loučkou 2:1. Naopak na pokutové kopy SK Jestřabí prohrálo na domácím hřišti u Vláry s vítězem soutěže Příluky B, když utkání skončilo v základní hrací době rovněž 1:1. Naši fotbalisté pak prohráli doma s Mirošovem 1:2, s Tichovem 3:4 a v Lipové 2:4.               

V uplynulém ročníku 2018/2019 mělo SK Jestřabí po 18 odehraných zápasech následující bilanci: 11 vítězství, 5 porážek a 2 remízy v základní hrací době (na pokutové kopy zvítězili jednou a jednou prohráli). Mužstvo SK Jestřabí získalo v soutěži celkem 36 bodů a skončilo na 2. místě soutěže, když druhou příčku uhájili o bod před Lipovou a Horní Lhotou. První skončil tým Příluk B, který vyhrál soutěž o 8 bodů. SK Jestřabí mělo v této sezoně vůbec nejlepší ofenzivu soutěže, když vstřelilo 66 branek s průměrem 3,6 branky na zápas a 6. nejlepší defenzívu soutěže s 38 inkasovanými brankami s průměrem 2,1 branek.   

Nejlepším střelcem SK Jestřabí a druhým nejlepším střelcem celé soutěže se stal 37letý záložník Petr Svoboda s 21 vstřelenými brankami, útočník Roman Macků vstřelil 14 branek, záložník pak Tomáš Králík vsítil 11 gólů. Petr Svoboda zaznamenal ve dvou utkáních hattrick, na podzim v domácím utkání s Lipovou a v Mysločovicích, v jarním zápase s Mysločovicemi vsítil dokonce 7 gólů! Celkem vstřelil Mysločovicím 10 branek! Naši hráči se stali bohužel nejtrestanějšími hráči soutěže, když si vysloužili 28 žlutých karet a jednu červenou.                    

Zdroj: http://www.ofszlin.cz a https://fotbalunas.cz/soutez/333/ . (pf)  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář